Kovbojský víkend – sobota

Dnes ráno nás svými paprsky probudilo sluníčko a vydrželo svítit celý den. To vám byla nádhera! Je to tu opravdu kouzelné místo…A také jsme dnes již viděli Sněžku, která se nám včera schovávala v mracích a mlze. Po vydatné snídani jsme vyrazili do lesa stavět domečky lesním skřítkům a někdo měl domečky přímo pro kovboje. K obědu na děti čekal hráškový krém a rizoto se sýrem. Po obědě jsme dětem dopřály odpočinek na  pokojíčcích, neboť nás čekala dlouhá cesta na Pomezní boudy. Jestli si myslíte, že děti usnuly, jste na omylu:) Cestu do kopců děti zvládly, a my jsme jim jako překvapení zpáteční návrat zpříjemnily jízdou vláčkem Úpáčkem. Pro děti úžasný zážitek! I tak máme za celý den v nohách cca 7 km. Po návratu se konečně mohly převléknout do vytoužených kovbojských kostýmů a za chalupou si zasoutěžit jako opravdoví kovbojové i s koňmi:) Po večeři se jen zaprášilo – měly rajskou omáčku s masovými koulemi a těstovinami. Kromě výborné stravy v chalupě po celý víkend plníme dětem bříška zásobami od vás, za které vám moc děkujeme. Dle množství, které jste nám nachystali, to vypadá, že si myslíte, že si je tu necháme celý týden, ale nebojte se, my vám je zítra s radostí vrátíme:) Teď nás čeká večerní očista a uspávání s pohádkou. Potom opět vložíme fotografie, na které se určitě již těšíte. Mějte se tedy krásně, užijte si další klidný večer a zítra nashledanou!