Kovbojský víkend – pátek

Cesta na Sokolí boudy proběhla hladce, pan Krakonoš nás přivítal mlhavým oparem. Po naší druhé perné rozcvičce s kufry na nás již čekal výborný oběd: krakonošská nudlová polévka plná zeleniny a bramborová kaše s holandským řízkem a okurkou. Po jídle se jen zaprášilo 🙂 Zabydleli jsme se v útulných pokojíčcích, ze kterých jsou děti nadšené a hurá vstříc prvním horským kilometrům. Cesta kolem Kraví hory čítala zhruba 5 km. Před večeří jsme ještě využili dětské hřiště u chalupy a potom uvnitř chalupy hernu. A víte , co jsme měli k večeři? Kuře na paprice s knedlíkem – bříška jsou naplněná a nyní se chystáme na večerní koupel, pohádku a pak už první noc bez maminky a tatínka…Doufáme, že i vy si první noc bez vašich zlatíček náležitě užijete 🙂

Až dětičky usnou, těšte se na fotografie z prvního dne našeho pobytu.