Lyžařský kurz – čtvrtek

Již po dnešním příjezdu bylo vidět, že do rána napadl čerstvý sníh a krátce poté začalo znovu sněžit. A padal a padal…Přesto, že byly děti jako sněhuláci, ukázaly, že je nic jen tak nerozhodí a jezdily, co to šlo. Dnes, kromě dvou dětí (které to ale nestihly časově), jely všechny děti na vleku! Ohromné díky patří rodičům, kteří s námi byli, za pomoc a odvahu při vyvážení dětí nahoru na pomě. I instruktoři byli velmi vděční za takovou pomoc, protože dětí je hodně a takto alespoň mohly jezdit častěji a nemusely čekat dole. Některé děti samozřejmě jezdí na pomě již samy. Jsou to šikulky! Díky patří opět rodičům, kteří nás znovu zásobili napečenými dobrůtkami! Na vaše mňamky se těší i instruktoři, moc si je pochvalují! Již tradičně se na naši školku těší, protože ví, že máme od vás pokaždé něco dobrého!

A nyní již jdeme do finále! Zítra nás čeká poslední den, nezapomeňte na kostýmy, bude karneval na lyžích.

Děti jsou již unavené, dopřejte jim pořádný odpočinek, hodně spánku, ať si společně ten závěr báječně užijeme. Moc se na zítra těšíme!