Lyžařský kurz – středa

A jsme za půlkou! To nám to letí! Trošku jsme čekali, že třetí den nastane menší krize, ale opak je pravdou. Děti jsou naprosto úžasné, na jejich dovednostech je třetí den již znát. Získaly jistotu, už vědí, co se po nich chce, ale především je to baví, a to je nejdůležitější! Představte si, že dnes už dvacet dětí jezdilo na vleku!

Sluníčko nám sice nesvítilo, ale i tak bylo počasí ideální, nic se z oblohy nesypalo, nefoukalo, zima nikomu nebyla. A jak jsme si mysleli, že na děti dolehne únava a cestou zpátky jich v autobuse usne již víc, zase omyl:) Spala pouze Leuška. Mají prostě energie velké zásoby. Věříme, že alespoň doma vám po Večerníčku padnou a vy si můžete užít prodloužený a klidný večer:)

Zítra na shledanou!