Dotazník pro rodiče dětí

území regionu Společná CIDLINA

Vážení rodiče,

prosíme o vyplnění anonymního dotazníku pro rodiče dětí a žáků na území regionu Společná CIDLINA na adrese https://www.survio.com/survey/d/Z6D5A4M8A7A3J1L1Y

Tento dotazník je zaměřen na zjišťování informací od rodičů dětí, které navštěvuji mateřskou nebo základní školu na území Novobydžovska a Chlumecka v rámci projektu Místní akční plán regionu Společná CIDLINA. Místní akční plán má vycházet z potřeb týkajících se předškolního, základního a zájmového vzdělávání a z toho důvoje je důležité mít informace i od vás, rodičů. Vámi vyplněné informace jsou důvěrné a anonymní. Prosím, vždy zaškrtněte vámi vybranou odpověď. Je možné zvolit i více odpovědí. V případě dalších podnětů nás můžete kontaktovat přes www.spolecnacidlina.cz.