Pohádkový víkend – pátek

Tak už jsme ta vaše zlatíčka uspaly! Vykoupané, vyvětrané a spí jak andílci.

Cesta do Malé Úpy proběhla bez problémů, jen nás strašily černé mraky, do kterých jsme vjížděli, ale i s těmi jsme si poradili. Než jsme se naobědvali a zabydleli na útulných pokojíčcích, občas už vykouklo i sluníčko a po odpolední svačince již přestalo pršet úplně, tak neotálíme a hurá ven. Zvládli jsme obejít celou Kraví horu s krásným výhledem na Sněžku a po výborné večeři jsme šli ještě na chvíli ven prozkoumat pirátskou loď u chaty Apalucha. Dnešní výkon tedy činí cca 5 km. Na rozjezd stačí, zítra pokračujeme.

Dnešní menu: oběd – krémová květáková polévka, kuře na paprice s těstovinami

svačina č. 1: houska s pomazánkovým máslem, jablko, svačina č. 2: výborný domácí perník od maminky Martinky

večeře – vepřové nudličky s rýží

pitný režim zajištěn v plné míře

Přejeme vám dobrou noc, užívejte každou chvilku bez dětí. PS: NOC JE JEŠTĚ MLADÁ 🙂