Pohádkový víkend – neděle

A je tu neděle, den odjezdu, za okny nás vítá slunečná obloha. Díky pestrému programu víkend utekl jako voda a my balíme…Opět jsme si pochutnali na vydatné snídani, nabrali tím sílu na poněkud perné chvilky balení a poté vyvrcholil náš program tím, na co se těšily děti celý víkend, tedy na hledání pokladu. Vaši skřítkové dostali za úkol najít spící Sněhurku a s ní i poklad. Sněhurku našli, poklad také, protože tihle vaši skřítkové jsou prostě jedničky! A to platí na celý víkend, který zvládly bravurně, bez slziček a s úsměvem na tváři, i přesto, že některé spaly bez rodičů poprvé! Máte prostě doma šikulky! Věříme, že si společně prožité chvíle budou dlouho pamatovat a odnesly si spoustu nových dojmů a zážitků. My jsme si to s nimi rozhodně užili! Nakonec i to počasí navzdory nepříznivé předpovědi nám přálo a spolu s perfektním zázemím, které na Sokolích boudách máme vždy, jsme prožili báječné tři dny. Děkujeme personálu chalupy za skvělý servis a výbornou kuchyni, panu řidiči za bezpečnou jízdu, děkujeme vám, rodičům za spolupráci a již nyní se těšíme na další akce. Dětem přejeme sladkou dobrou noc ve svých postýlkách, krásné sny a zítra se na ně těšíme ve školce.

Dnešní menu: snídaně – pečivo, vajíčková pomazánka, máslo, marmeláda

oběd – polévka s uzenými kostičkami a vejcem, špagety