První společná akce – Seznamovací odpoledne

V úterý 19. 9. 2023 proběhla na zahradě naší školy první společná akce nás, rodičů a dětí s názvem Seznamovací odpoledne. Máme velikou radost, že se vás, rodičů s dětmi sešlo opravdu hned napoprvé hodně, za což vám udílíme obrovskou pochvalu. Vidíme, že s vámi bude úžasná spolupráce po celý školní rok! Za příjemného počasí si děti pohrály na zahradě, opekli jsme si pod dozorem dobrovolného hasiče p. Čipery na ohni špekáčky a všichni společně jsme měli prostor a čas si neformálně popovídat, sdělit si potřebné. Velmi si ceníme toho, že jste si udělali čas především pro své děti a strávili s nimi krásný podvečer. Těšíme se na další společné akce s vámi! Fotografie z akce si již můžete prohlédnout ve FOTOGALERII .                                                                                                                                                                                                                                      .