Lyžařský kurz – úterý

Dnes nás ve Vrchlabí přivítalo hooodně mrazivé ráno, nám ale ani nestačila být zima. Po povinné ranní návštěvě toalet a následném převlékání a obouvání jsme byli zahřátí až až:) A potom to přišlo……vystoupali jsme ke svahu a ocitli se v pohádce! Azurová obloha, bělostný sníh, sluníčko se nám již hřejivě opíralo do zad, prostě nááádherný den! Nebojte se, dětské tvářičky jsme na ten nápor slunce ošetřili krémem „padesátkou“.  Děti jsou moc šikovné, lyžování je baví a užívají si ho. A protože jim to opravdu jde, šušká se, že zítra již některé pojedou nahoru sedačkovou lanovkou, což je další level!

Dnes děkujeme za sladký doping maminkám Elly Zavoralové. a Honzíka Pošíka. Je vidět, že rodiče si poradí, i když jim vybouchne trouba:)))

Zítra se nám láme týden a my se těšíme na další nádherně slunečný den, tak děti večer hybaj brzy do pelíšků, ať nasbíráte síly a společně si ho krásně užijeme.