Lyžařský kurz – pondělí

Pondělí:

Ranní odjezd na první den lyžařského kurzu proběhl na výbornou, nikdo nezaspal, všichni natěšení:) Pan Krakonoš pro nás na úvod připravil velkou zatěžkávací zkoušku – celé dopoledne nás kropil sněhovými a později dešťovými kapkami. Ještě se nám nestalo, abychom museli dětem před návratem  měnit kalhoty! Čímž  máte rodiče pochvalu, že jste nikdo nezapomněl dát kalhoty náhradní – dnes byly opravdu potřeba!

Děti zvládly  první lyžařské pokusy skvěle, prvních šest jich dokonce už jelo na vleku!

Děkujeme moc rodičům za kalorické zásoby (dnes mamka Johanky, Matyáška a Evičky) a také za pomoc při cestě a převlékání dětí – každá ruka se opravdu hodila ( mamka Aničky, Zoinky a taťka Michalky).

Domácí úkol pro rodiče: vše dětem důkladně vysušit a namotivovat je na další den na horách.

Fotografie najdete každý den ve fotogalerii.