Informace k prosincovým akcím

Vážení rodiče,

vzhledem ke stále se zhoršující epidemiologické situaci v zemi jsme nuceni i my dodržovat přísná hygienická a bezpečnostní pravidla. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že v letošním roce opět nebudou na třídách vánoční besídky pro rodiče a i rozsvěcení stromečku na školní zahradě si uděláme pouze pro nás v dopoledních hodinách. Velmi nás mrzí, že vás na tyto oblíbené akce nemůžeme pozvat, ale snažíme se dělat vše pro vaše i naše zdraví. Nebojte se, děti o Ježíška nepřijdou, již ho máme objednaného i s nadílkou, stromečky ve třídách i na zahradě mít budou a adventní čas si společně užijeme co nejlépe. Taktéž Mikuláš s čertem se na děti těší. Vše si následně můžete prohlédnout na našich webových stránkách ve fotogalerii.