Podzimní prázdniny

Vážení rodiče,

jak jistě víte, ministr školství prodloužil letošní podzimní prázdniny na základních školách v souvislosti s pandemií koronaviru na celý týden. Mateřské školy sice otevřené budou, ale po DOHODĚ SE ZŘIZOVATELEM bude na nich probíhat POUZE OMEZENÝ PROVOZ, to znamená, že do školky mohou v týdnu od 26. do 30. 10. 2020 pouze děti zaměstnaných rodičů, kteří nemají jinou možnost. I my se tímto snažíme o omezení sociálních kontaktů a tím ke zbrždění vlny onemocnění. Děkujeme, že jste s námi.

Tímto opětovně upozorňujeme a žádáme o dodržování všech nastavených pravidel bezpečnosti a hygieny, především vstup do budovy pouze s rouškou, důkladná dezinfekce rukou dětí i vašich, zdržovat se v budově pouze nezbytně nutnou dobu a nechodit do MŠ ve více lidech ani se neshlukovat před školkou. Do MŠ mohou pouze ZDRAVÉ DĚTI bez jakýchkoliv příznaků nachlazení. Přejeme vám všem hodně zdraví a úspěšné zvládání této nelehké situace.