Pro předškoláčky

Přinášíme pár tipů, jak zabavit vaše děti: hrajte si spolu, hrajte společenské hry, společně si čtěte, vyprávějte, skládejte z papíru, vystřihujte z časopisů, kreslete, zpívejte….zkrátka dělejte vše, co s dětmi děláme ve školce my. Určitě budě fajn zařadit občas i nějaké ty úkoly. Různě zpracované pracovní listy najdete na internetu ( do vyhledávače zadejte „pracovní list pro předškoláky“). Při tom všem mrkněte, zda dítko drží dobře tužku a zda na ni moc netlačí. V této době budeme mít jedinečnou příležitost trénovat správnou výslovnost (po malých chvilkách vícekrát za den). Předškoláčci určitě zvládnou i některé z úkolů pro prvňáčky, které vysílá ČT 2 ( projekt UčíTelka). Pokud budete cokoliv potřebovat, klidně pište.

Snažte se  si to se svými dětmi nyní opravdu užít. Určitě to všechno společně zvládneme.

VŠEM PEVNÉ ZDRAVÍ!!!

Za všechny z MŠ zdraví ředitelka