Brzy budu školákem aneb co mám znát, než půjdu do školy

Protože se blíží zápis dětí do prvních tříd ZŠ, který se letos koná na obou školách ve dnech 3. – 4. dubna, opět jsme pro Vaše děti připravili workshop, na kterém si budoucí školáci budou moci za účasti Vás, rodičů, ověřit své dovednosti potřebné pro úspěšný start v ZŠ. Tyto pracovní dílny se konají dne 26. 3. 2019. A tak tedy až si v tento den přijdete vyzvednout své dítko v MŠ, zastavte se v ZELENÉ třídě v čase mezi 14.00 – 16.00 hod. Tam se podíváte a Váš předškolák si prakticky vyzkouší, v čem všem spočívá připravenost na školu. Malá ukázka – znalost barev, tvarů, pravolevá orientace, určování hlásky na začátku i konci slova, prostorové pojmy, časová posloupnost, tvoření skupin o daném počtu atd.

Workshop je určen pro předškoláky.