Informace k otevření MŠ a k testování

Vážení rodiče,

posíláme pár informací k nástupu do mateřské školy. Sledujte prosím i web školy, situace se vyvíjí.
Do školy nastupují pouze děti předškolní a s odkladem školní docházky v pondělí 12. dubna 2021. Dále mohou nastoupit děti, které doposud v době nouzového stavu navštěvovaly MŠ Sluníčko, která fungovala jako „URČENÁ “ škola pro děti rodičů pracujících v potřebných vybraných profesích.
Děti budou vždy v pondělí a čtvrtek ráno testovány neinvazivními antigenními testy. Celé testování je bezbolestné, podívejte se na video Ministerstva školství: Testování žáků – YouTube
Testování bude probíhat v přízemí budovy.
Děti nemusí mít chirurgickou roušku nebo respirátor.
Snažme se prosím vzít si z celé situace to lepší. Osobně se na děti těšíme, je to alespoň nějaký způsob, jak se dostat do mateřské školy. Psychická pohoda dětí velmi závisí na nás dospělých. Proto je doma podpořte. Ani z testování nemusí mít strach, ale i tady platí, že se budou cítit tak, jak to uslyší od Vás. Z návratu dětí do školy nemějte obavu, vše zvládneme.
Zatím je to vše, co víme. Mějte se dobře a buďte zdraví, zaměstnanci MŠ.