Zahájení nového školního roku

Vzhledem k pokračující epidemii nemoci Covid 19 budeme v novém školním roce i nadále respektovat důležité bezpečnostní pokyny! Od prvního dne šk. roku, tedy od 1. 9. 2020 již budou rodiče moci vstupovat do budovy a předávat osobně své dítě učitelkám na jednotlivých třídách. Po vstupu brankou do MŠ je dezinfekce umístěna u hlavního vchodu do budovy, kde si rodiče ruce důkladně vydezinfikují, další dezinfekce je umístěna na každé šatně, kde se rodiče zaručí, že si ruce vydezinfikuje i dítě. Poté se dítko převlékne a předáte ho do třídy.

Seznamy dětí, zařazených do tříd, naleznete na hlavní nástěnce hned za vstupními dveřmi.

Upozorňujeme, že je stále uzavřená ulice u školky, tudíž musíte s auty parkovat v přilehlých ulicích.