Intenzivní lyžařský výcvik

Intenzivní lyžařský výcvik proběhne v termínu od 6. 2. do 10. 2. 2017 a je určen dětem ve věku 4 – 7 let. Probíhat bude na Kněžickém vrchu ve Vrchlabí po dobu jednoho týdne od pondělí do pátku v dopoledním čase. Předpokládaný odjezd od MŠ cca v 7.00 hod, návrat cca v 13.00 hod. Cena kurzu činí 900,– Kč bez dopravy. Při počtu cca 30 dětí by doprava neměla přesáhnout částku 1000,– Kč na dítě. Možnost zapůjčení lyžařské výstroje přímo pod sjezdovkou o víkendu před zahájením kurzu a vrácení v den ukončení kurzu, cena 350,– Kč za celý týden. Doporučujeme mít pro Vaše dítě sjednané běžné úrazové pojištění. Po celou dobu kurzu bude zajištěn pedagogický dozor učitelkami naší mateřské školy. Podrobné informace či dotazy zodpoví pí uč. Vaculíková nebo ředitelka školy.