Znovuotevření MŠ

Vážení rodiče,

konečně nastal čas, kdy můžeme opět otevřít naši mateřskou školu. Od pondělí 1. 2. 2021 se tedy na vaše děti budeme znovu těšit. Bohužel zatím stále ještě v omezeném režimu po dobu trvání nouzového stavu (zatím do 14. 2. 2021). Pro zajištění ještě větší hygieny a bezpečnosti jsme z evropských peněz do MŠ zakoupili GENERÁTOR OZÓNU, kterým je již celá budova vydezinfikována a připravena tak pro vstup vašich dětí. Dezinfikovat tímto přístrojem budeme průběžně dle potřeby.

Věřte, že i my už toužebně vyhlížíme dobu, kdy budeme moci v MŠ přivítat úplně všechny děti bez výjimky. Víme, že ani pro vás není situace ideální, o to víc si vážíme a děkujeme vám za spolupráci a trpělivost v této nelehké době. Distanční výuku zvládáte dobře, i když víme, že už se těšíte na dobu, kdy výuku převezmeme za vás:)  Prosíme vás tedy ještě o trpělivost a přejeme všem hodně zdraví a víry v lepší časy.

Informace k lyžování – stále čekáme na rozhodnutí vlády ke znovuotevření lyžařských vleků. Jakmile budeme vědět něco nového, budeme vás informovat.

1 komentář

  1. Dobrý den. Děkujeme za krásné sdělení a moc se na Vás všechny s Emičkou těšíme.
    Přejeme hodně zdravíčka.