Vážení rodiče,

konečně nastal čas, kdy můžeme opět otevřít naši mateřskou školu. Od pondělí 1. 2. 2021 se tedy na vaše děti budeme znovu těšit. Bohužel zatím stále ještě v omezeném režimu po dobu trvání nouzového stavu (zatím do 14. 2. 2021). Pro zajištění ještě větší hygieny a bezpečnosti jsme z evropských peněz do MŠ zakoupili GENERÁTOR OZÓNU, kterým je již celá budova vydezinfikována a připravena tak pro vstup vašich dětí. Dezinfikovat tímto přístrojem budeme průběžně dle potřeby.

Věřte, že i my už toužebně vyhlížíme dobu, kdy budeme moci v MŠ přivítat úplně všechny děti bez výjimky. Víme, že ani pro vás není situace ideální, o to víc si vážíme a děkujeme vám za spolupráci a trpělivost v této nelehké době. Distanční výuku zvládáte dobře, i když víme, že už se těšíte na dobu, kdy výuku převezmeme za vás:)  Prosíme vás tedy ještě o trpělivost a přejeme všem hodně zdraví a víry v lepší časy.

Informace k lyžování – stále čekáme na rozhodnutí vlády ke znovuotevření lyžařských vleků. Jakmile budeme vědět něco nového, budeme vás informovat.

1 komentář

  1. Dobrý den. Děkujeme za krásné sdělení a moc se na Vás všechny s Emičkou těšíme.
    Přejeme hodně zdravíčka.