Náš nový kamarád

Dnešního rána na nás čekalo ve školce velké překvapení. Během víkendu se k nám na školní zahradu nastěhoval nový kamarád drak a vypadá to, že už se tu i zabydlel. Nemá však žádné jméno, a proto, milé děti a  rodiče, pomozme mu společně nějaké vymyslet.  Za toto krásné dílo děkujeme uměleckému řezbáři Bc. Martinovi Kučerovi.

Když jsme museli nechat na podzim roku 2016 z bezpečnostních důvodů skácet vzrostlý strom, bylo nám  líto, nechat ho uříznout až u země. Okamžitě vznikla myšlenka dřevořezby, pan Kučera s realizací souhlasil a nyní se můžeme pyšnit novým prvkem v naší zahradě. A jelikož dne 1. dubna otevíráme školní zahradu pro veřejnost, kdo chce vidět dráčka na vlastní oči, přijďte se k nám podívat.